biz kimiz?

Hakkımızda

Hakkımızda

Her zaman alanında lider. öncü.

Gıda, temizlik ürünleri dağıtım ve satışında lider firma EĞRETLİ, teknolojik altyapısı ve organizasyon planlaması ile de iş ortaklarının destekçisidir. Günümüzde Eğretli; toplam 25.000 m2 kapalı alanda deneyimli kadrosu ve geniş araç filosu ile Bursa merkez, ilçeler ve Yalova bölgelerinde 1500’ün üzerinde satış noktasına hizmet vermektedir. NOSAB’daki 12.000 m2’lik yeni lojistik tesisi ise 2013 yılında tüm birimleriyle hizmete girmiştir. Satış ve dağıtım ekibimiz; toptancı, hipermarketler, zincir marketler, toplu tüketimler, pazarcılar, okul kantinleri, yemekhaneler, bakkal, şarküteri, temizlikçi grupları ve süper market gruplarına hitap etmektedir. Hizmet alanımızı daha da genişletmek için Marmara Bölgesi’nde çalışmalarımız sürmektedir.

VİZYONUMUZ

Kaliteyi, bir yaşam biçimi olarak benimseyen ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamız;
Müşteri memnuniyetini, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü yenilikçi ürün ve hizmeti sunmayı, müşterilerimizin beklentilerini doğru şekilde ve zamanda şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, tüm ürün ve hizmet beklentilerini sektör standartlarının üstünde karşılamayı, sürekli gelişmeyi, kaliteyi ve ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı amaçlamaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini; tecrübeli kadromuz, istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer oluşturmayı esas alan kurumsal yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve personel yanlısı büyüme ile en iyi şekilde değerleri yönetmek.

Sektörler

Gıda sektöründe; onlarca markanın Bursa bölgesinde distribütörlüğünü gerçekleştirmekteyiz. Tekstil sektöründe; perde üzerine jakarlı dokuma ve flok baskı uygulamaları yapmaktayız. Plastik sektöründe ve otomotiv sanayinde başarıyla faaliyet göstermekteyiz.

Bizi Biz Yapan Değerlerimiz

Dürüstlük

Müşterilerinin her zaman önemli olduğu bilinci ile şirket ve müşteri dengesini koruyarak müşterilerin beklentilerini belirlemek; uygun hizmetler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak.

Güven

İş ahlakına ve dürüst çalışma ilkelerine uygun davranarak güvene dayalı ilişkiler geliştirmek.

Dayanışma

Planlı ve disiplinli çalışma yaklaşımı ile tüm engelleri aşarak istenen sonuca zamanında ulaşmak.

Süreklilik

Mesleki ve bireysel gelişimini şirketine fayda sağlayacak şekilde planlamak ve yönlendirmek.

Bağımlılık

Deneyimlerini paylaşarak ve sorumluluklarını yerine getirerek işbirliği içinde ortak hedeflere ulaşılmasında aktif rol almak.