Grup Şirketlerimiz

Eğretli Gıda

Gıda, temizlik ürünleri dağıtım ve satışında lider firma EĞRETLİ, teknolojik altyapısı ve organizasyon planlaması ile de iş ortaklarının destekçisidir. Günümüzde Eğretli; toplam 5.500 m2 kapalı alanda 220 kişilik deneyimli kadrosu ve 150 araçlık filosu ile Bursa merkez ve ilceler ile Yalova bölgelerinde 4000’in üzerinde satış noktasına hizmet vermektedir. İnşaatı tamamlanmış olan 12.000 m2’lik yeni lojistik tesisi ise 2012 yılında tüm birimleriyle hizmete girecektir.

http://www.egretligida.com

Eğretli Tekstil

35 yıldır Bursa'da Gıda sektöründe hizmet veren Eğretli Gıda 2004 yılında Eğretli Tekstil'i faaliyete geçirerek gücüne güç katmıştır. Şuanda ev tekstiline yönelik son teknoloji tezgahlarla ve en iyi kapasitede ve jakarlı dokuma tezgahları ile çalışmaktadır. 35 yıldır Bursa'da Gıda sektöründe hizmet veren Eğretli Gıda 2004 yılında Eğretli Tekstil'i faaliyete geçirerek gücüne güç katmıştır. Şuanda ev tekstiline yönelik son teknoloji tezgahlarla ve en iyi kapasitede ve jakarlı dokuma tezgahları ile çalışmaktadır.

http://www.egretlitekstil.com

Eğretli Plastik

Egretli, perakende hızlı tüketim ürünleri pazarına yönelik distribütörlükleri ile devam eden süreçte, plastik tüketim ürünleri alanındaki kurumsal müşteri taleplerini değerlendirerek, ev dışı tüketim pazarına yönelik faaliyet gösterecek olan Eğretli Plastik 2011 yılı itibarı ile NOSAB’daki tesislerinde aktif hale getirmiştir.

http://www.egretliplastik.com/